motoger

Komputer silnika Mercedes-Benz SLK R171

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Komputer silnika Mercedes-Benz SLK R171
Komputer silnika Mercedes-Benz SLK R171

Sprzedawcy części do Mercedes-Benz SLK:

auto części warszawa
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
moto2
auto części
części używane opel
gielda czesci
części moto2
auto czesci zamienne
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
giełda części
moto2.pl
giełda części moto2.pl
części używane poznań
auto części gliwice
giełda części samochodowych

Cena Komputer silnika Mercedes-Benz SLK Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Mercedes-Benz SLK znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Komputer silnika. Części samochodowe w kategorii Komputery. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2025-01-11 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2025-02-22 - numer oferty 31303831. Część używana Komputer silnika do Mercedes-Benz SLK R171 i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Sprzedawca części posiada aktualnie 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Komputer silnika Mercedes-Benz SLK R171 2.4 2005 hatchback. Tanio Komputer silnika Mercedes-Benz SLK R171 2.4 2005 hatchback. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.4 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2006. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to hatchback i jest to auto producenta Mercedes-Benz. Ten model SLK wyprodukowany został w wersjach R170, R170 FL, R171, R171 FL, R172.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno komputer silnika . Wiedziałem jak to zamontować do Mercedes-Benz SLK wersja R171. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Mercedes-Benz SLK. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Dowiedziałem się od kolegi że Mercedes-Benz SLK to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mercedes-Benz SLK bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Mercedes-Benz SLK. Kocham te samochody. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie komputer silnika do SLK. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem komputer silnika. Znalazłem komputer silnika w dobrej cenie i dobrym stanie. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Wszędzie szukałem komputer silnika i znalazłem na szrocie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Mercedes-Benz SLK. Nie pozostało nic innego jak znaleźć komputer silnika. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Mercedes-Benz SLK. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu komputer silnika w Mercedes-Benz SLK. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć komputer silnika do Mercedes-Benz SLK. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio komputer silnika. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. komputer silnika. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Mercedes-Benz SLK na części.  


KONTAKT

tanio Komputer silnika Mercedes-Benz SLK R171

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Komputer silnika Mercedes-Benz SLK R171
Copyright © 2025. MOTOGER.pl